Poskytujeme co možná nejvíce rychlý a stabilní vysokorychlostní internet hlavně tam, kde není k dispozici optické nebo kabelové připojení. Bezdrátová technologie je v dnešní době je již spolehlivá a stabilní. Naše tarify samozřejmě nemají žádná omezení – nahrávejte a stahujte bez limitů! Vaši přípojku zrealizujeme většinou do 2-3 dnů od objednávky, není-li domluveno jinak.

Naše ceníkové ceny jsou reálné a nenabízíme tedy závratné rychlosti „až XY Mbsp“ dosažitelné pouze ve středu a v dubnu. Rychlosti uváděné v ceníku jsou běžně dostupné v reálném provozu, nikoliv tedy pouze mimo špičku. Tedy se mohou zdát na první pohled pomalejší než konkurence, ale jsou skutečné a běžně dostupné. To jen na okraj. Nezanedbatelným aspektem je např. výběr vhodného domácího WiFi routeru, ne každý je dnes obzvláště ve městě schopen dodat vzduchem přivedenou rychlost až ke koncovému zařízení.

Nastavíme a dodáme vše potřebné. Od antény až po Váš router/WiFi router případně i  nastavíme připojení Vašeho počítače, bude-li třeba. Vše potřebné ukážeme a vysvětlíme.

Na vybraných lokalitách dokážeme nabídnout zvýhodněné ceny a rychlosti díky velmi rychlým přípojkám pro připojené bytové domy.