Montáže kamerových systémů
Internet Kamerové systémy VoIP telefon IT služby

                    Poskytujeme co možná nejvíce rychlý a stabilní vysokorychlostní internet hlavně tam, kde není k dispozici optické nebo kabelové připojení. Bezdrátová technologie je v dnešní době již spolehlivá a stabilní. Naše tarify samozřejmě nemají žádná omezení – nahrávejte a stahujte bez limitů! Vaši přípojku zrealizujeme v řádu dnů, maximálně do týdne od objednávky, není-li domluveno jinak.

Naše ceníkové ceny jsou reálné a nenabízíme tedy závratné rychlosti „až XY Mbsp“ dosažitelné pouze ve středu a v dubnu. Rychlosti uváděné v ceníku jsou běžně dostupné v reálném provozu, nikoliv tedy pouze mimo špičku. Tedy se mohou zdát na první pohled pomalejší než konkurence, ale jsou skutečné a běžně dostupné. Nezanedbatelným aspektem je např. výběr vhodného domácího WiFi routeru, ne každý WiFi router je dnes, obzvláště ve městech, schopen dodat „vzduchem“ přivedenou rychlost až ke koncovému zařízení.

Nastavíme a dodáme vše potřebné. Od antény až po Váš router/WiFi router případně i  nastavíme připojení Vašeho počítače, bude-li třeba. Vše potřebné ukážeme a vysvětlíme.

Na vybraných lokalitách dokážeme nabídnout zvýhodněné ceny a rychlosti díky velmi rychlým přípojkám pro připojené bytové domy.